Rhinojewel pre Rhinoceros

rhinojewel jewel 3d model vizualizacia

Rhinojewel pre Rhinoceros

Rhinojewel – je plugin, ktorého základnou filozofiou je zlepšiť, optimalizovať a integrovať do jediného intuitívneho priestoru tie najlepšie a najnovšie technológie, ktoré majú aplikácie pre navrhovanie a výrobu šperkov. Nástroje Vám pomáhajú s týmito úlohami modelovania šperkov, ktoré môže byť síce zložité alebo sa opakujúce, no plugin Vám vždy poskytne flexibilitu potrebnú pre maximálnu tvorivú slobodu. Ďalej uľahčuje, urýchľuje a otvára nové hranice v umení vytvárania šperkov.

  Kontaktujte nás

 

Rhinojewel pridáva do Rhinoceros-u rozsiahlu zbierku špecifických šperkových nástrojov rozdelených do štyroch hlavných skupín: Metal Tools, Gem Tools, Bonus Modeling Tools a nástroje vzťahujúce sa k SWAROVSKI GEMS™. Ako vždy, máte tiež k dispozícii kompletný sortiment klasických Rhino nástrojov, z ktorých mnohé sú tiež ako Rhinojewel – vylepšená verzia, ktorá posilňuje a optimalizuje ich použitie v klenotníctve.

 

Nástroje v plugine Rhinojewel

Rhinojewel Metal Tools

Ponúka nástroje, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na aspekty modelovania a procesy vytvárania kovových dielov alebo kompletných šperkov.

Rhinojewel kovové nástroje

 

Rhinojewel Gem Tools

Obsahuje nástroje, ktoré sa používajú predovšetkým pri práci s radom rôznych drahých rezov alebo v tých fázach procesu modelovania, kedy sme povinní pripraviť položky šperkov pre nastavenie drahokamov.

Rhinojewel Gem Nástroje

 

Nástroje SWAROVSKI GEMS™

Táto skupina obsahuje nástroje týkajúce sa SWAROVSKI GEMS™, nové produktové značky Swarovski originálnych drahých kameňov. Bola prvou a doposiaľ jediným šperkovým dizajnovým softvérom, ktorý začlenil túto knižnicu presných rezaných drahokamov.

ENLIGHTENED ™ - SWAROVSKI GEMS ™ v Rhinojewel

 

Rhinojewel Bonus modelovacie nástroje

Táto skupina nástrojov ponúka rad jednoduchých nástrojov, ktoré sú upravené verzie niektorých klasických Rhino nástrojov, vylepšené k zvýšeniu ich výkonnosti a optimalizovať ich využitie pre tvorbu šperkov. Napríklad, predstavte si, že ste urobili osadenie 100 alebo viac mikro-hrotov, ktoré teraz chcete, aby boli vyššie zväčšením kolmo k povrchu: táto operácia by bola veľmi pomalá v Rhinocerose, ale s pluginom môže byť vykonaná v priebehu niekoľkých sekúnd. Rovnako zvyšok nástrojov v tejto skupine vytvára svet jednoduchší a rýchlejší v šperkarskom modelovaní.

Rhinojewel Bonus modelovacie nástroje

 

Classic Rhino Tools

Rhinojewel je postavený na Rhinocerose, 3D modelovacom softvéri známy po celom svete pre svoju flexibilitu, presnosť, jednoduchosť použitia a dostupnú cenu. Zatiaľ čo Rhinojewel pridáva veľa špecifických nástrojov, ktoré sú nevyhnutné pre modelovanie vysoko kvalitných šperkov, Rhino má tiež celý rad nástrojov, ktoré sú perfektné pre navrhovanie procesu. Pri použití Rhinojewel máte tiež k dispozícii všetky klasické nástroje Rhina. Odporúčame Vám nainštalovať Rhinojewel rozhranie nájsť klasické Rhino nástroje preusporiadané podľa toho, ako často sú používané v klenotoch. Okrem toho, Rhinojewel rozhranie umožňuje prístup ku všetkým pod nástrojom bez nutnosti akýchkoľvek kliknutí, čo je proces modelovania rýchlejší a ešte viac produktívny. Rhinojewel zdieľa s Vami informácie o tom, ako najlepšie využiť klasické nástroje Rhina pre tvorbu šperkov a ako ich používať v spojení s mnohými nástrojov Rhinojewel k dosiahnutiu najvyšších možných výsledkov.

Rhinojewel Rhino Nástroje

 

Ak sa chcete dozvedieť ďaľšie informácie o plugine Rhinojewel, navštívte stránku výrobcu alebo nás kontaktujte.

 

Galéria obrázkov vytvorených kombináciou programov McNeel Rhinoceros a Rhinojewel:

« 1 z 2 »
eshop