McNeel Rhinoceros pre Windows

mcneel rhinoceros pre windows bytovy dizajn

McNeel Rhinoceros pre Windows

McNeel Rhinoceros pre Windows (Rhino) je NURBS modelár vyvinutý firmou Robert McNeel & Associates. Tento softvér sa bežne používa pre priemyselný dizajn, architektúru, námorný dizajn, šperkárstvo, automobilový dizajn, CAD / CAM, rapid prototyping, reverzné inžinierstvo, rovnako ako multimédiá a grafický design priemyslu. Od svojho prvého vydania v roku 1998, sa stal Rhinoceros jedným zo štandardných 3D modelovacích nástrojov.

  Kúpiť

McNeel Rhinoceros sa špecializuje na free-form modelovanie – nelineárne plochy. Plug-in vyvinutý firmou McNeel – Flamingo umožňuje tvorbu kvalitných vizualizácií založených na metóde priameho sledovania lúčov svetla ray – trace. Pre pokročilé fotorelistické vizualizáce a animácie slúžia moduly Brazil a Bongo. Na program je vyvíjaných viac ako 100 pluginov. / Maxwell Render, V-ray a mnoho ďalších/. Ďalšie pluginy pre CAM a CNC frézovanie, umožňujúce generovanie dráhy nástroja priamo v Rhine.

 

Modelovací nástroj pre dizajnérov, šperkárov a architektov:

Rhino môžete vytvárať, editovať, analyzovať, dokumentovať, či animovať a prevádzať NURBS krivky, plochy a telesá bez obmedzenia zložitosti, stupňa alebo veľkosti. Rhino tiež podporuje polygónové siete a mraky bodov. Jeho presnosť a flexibilita umožňuje modelárom, aby preskúmali a pretvárali svoje myšlienky, bez toho aby museli tráviť veľa času učením „CAD“.

Tiež každá geometria vytvorená v Rhine je možná pre export do laserovej rezačky, frézy a 3D tlačiarní a to je naozaj to, čo robí Rhino odlišné od všeobecných nástrojov pre 3D modelovanie založené na polygónoch, kde si môžete vytvoriť skvelé obrázkové výstupy, ale bez výrobnej presnosti. Rhino je otvorené pre rôznu architektúru a tvary, umožňuje využitie aj Rhino pre vývojovej platformy: C++ SDK a radu skriptovacích metód (RhinoScript) umožňujúcich programátorom akejkoľvek úrovni a odbornosti prispôsobovať i automatizovať Rhino a rozšíriť svoje schopnosti. Dnes sú desiatky komerčných plug-inov pre Rhino pre hniezdenie, tvorbu terénu, parametrickú architektúru, vizualizácie, animácie, CAM, delené modelovanie, šperky, konštrukciu foriem, atď. S viac ako 300.000 komerčných užívateľov a viac ako 10.000 škôl, Rhinoceros umožňuje rýchlo rozvíjať svoje návrhy a presne vyjadrovať všetkým v oblasti výskumu, vývoja produktu, marketingu a výroby alebo procesu výstavby. Rhino a jeho rastúca popularita je založená na jeho rozmanitosti, multi-disciplinárnych funkciách, rýchlu krivku učenia , relatívne nízkej cene, a jeho schopnosť importu a exportu do viac než 30 formátov, ktoré umožňujú Rhinu pôsobiť ako nástroj spolupracujúci medzi programami v celej škále pracovného workflow pre dizajn a architektúru.

Ak sa chcete dozvedieť ďaľšie informácie o programe McNeel Rhinoceros pre Windows, navštívte stránku výrobcu alebo nás kontaktujte.

Novinky v McNeel Rhinoceros 6.0 pre Windows si môžete pozrieť tu.

 

Galéria obrázkov vytvorených v programe McNeel Rhinoceros:

« 1 z 2 »
eshop